Tutoriale 3ds Max – Modelowanie

Modelowanie tostera - robota

Modelowanie tostera - robota

2012-11-01 › 3ds Max / Modelowanie
Tutorial przeznaczony dla osób obeznanych z programem 3ds max. Ukazuje on proces tworzenia wyjątkowo dobrze uzbrojonego tostera. Pomimo, że tutorial jest w głównej mierze tworzony w 3ds maxie autor posiłkuje się także photoshopem.

Biped Animation

Biped Animation

2012-10-21 › 3ds Max / Modelowanie
Jest to prawie dwu-godzinny wideo tutorial stworzony przez Łukasza Kubińskiego. Podzielony jest na trzy części gdzie pierwsza - prezentuje animację rozbiegu, druga - naskok i wygięcie drążka, a trzecia - zeskok i lądowanie oraz dopracowywanie szczegółów.

Flakon perfum

Flakon perfum

2010-07-12 › 3ds Max / Modelowanie
Jest to pierwsza część tutoriala dla użytkowników poznających 3ds Max. Tutorial składa się z dwóch części i jest dość długi. Pokazuje krok po kroku co należy zrobić żeby wymodelować ładny flakon perfum.

Wieżowiec

Wieżowiec

2010-07-12 › 3ds Max / Modelowanie
Tworzenie wieżowca w 3ds Max to prosty proces, jeśli tylko stosuje się odpowiednią metodę. Ten tutorial jest złożony prawie w całości z obrazków i pokazuje jak stworzyć przykładowy wieżowiec. Tą metodą można w miarę szybko wymodelować centrum miasta.

Realistyczna kostka lodu

Realistyczna kostka lodu

2010-07-12 › 3ds Max / Modelowanie
Tutorial pokazuje jak w programie 3ds Max stworzyć realistycznie wyglądające kostki lodu. Modelowanie jest banalne, ale dopiero wykorzystując odpowiednie funkcje w 3ds Max otrzymujemy realistyczne odblaski i unoszącą się wokół lodu, zimną parę.

Serwis tutoriale.com.pl rozwija się tylko dzięki pomocy użytkowników, którzy dodają nowe tutoriale i proponują linki. Znalazłeś w sieci coś ciekawego? Daj nam znać.