Tutoriale Gimp – Tekst

Realistyczny tekst 3D w Gimpie

Realistyczny tekst 3D w Gimpie

2012-04-12 › Gimp / Tekst
Tutorial wideo, który przez 21 minut pokazuje tworzenie realistycznego tekstu z efektem 3D w programie Gimp. Poradnik jest bez lektora, ale na wideo widać wszystkie operacje krok po kroku i zawiera polskie komentarze.

Zardzewiały tekst

Zardzewiały tekst

2011-04-27 › Gimp / Tekst
Świetny tutorial o tworzeniu zardzewiałego tekstu. Bardzo przydatny, bo pierwszą częścią jest przygotowanie metalowego napisu, a dopiero potem pokrycie go rdzą. Autor pokazuje jak wedle potrzeb zrobić mniej lub bardziej zardzewiały napis.

Lodowy napis

Lodowy napis

2011-04-26 › Gimp / Tekst
Z tego tutoriala dowiedz się jak można w Gimpie wykonać napis, który wygląda jakby był pokryty lodem. Nawet jeśli jesteś początkujący szybko sprawisz, że z Twojego tekstu będą zwisały sople lodu.

Neonowy napis

Neonowy napis

2011-04-25 › Gimp / Tekst
Tutorial pokazuje jak stworzyć neon, który mieni się wieloma kolorami. Sam neonowy napis można z powodzeniem wykorzystać przy własnych projektach w Gimpie. Poradnik dla początkujących, gdyż użyte są tylko podstawowe narzędzia programu.

Splątany napis

Splątany napis

2011-04-24 › Gimp / Tekst
Świetny sposób na stworzenie w programie GIMP nowoczesnego logo lub banneru reklamowego. Miękkie linie, klimatyczne cieniowanie i przede wszystkim pomysł. Techniki z tego tutoriala z pewnością przydadzą się w Twojej dalszej pracy z GIMPem.

Serwis tutoriale.com.pl rozwija się tylko dzięki pomocy użytkowników, którzy dodają nowe tutoriale i proponują linki. Znalazłeś w sieci coś ciekawego? Daj nam znać.