Tutoriale Photoshop

Prosty przycisk web 2.0

Prosty przycisk web 2.0

2012-05-08 › Photoshop / Ikony i przyciski
Tym razem zaprezentuje Wam jak w Photoshopie wykonać prosty i ładny przycisk w stylu web 2.0, w sam raz do użycia przy projektowaniu strony. Prosty efekt w kilka chwil bez użycia skomplikowanych narzędzi.

Style warstw dla zielonych

Style warstw dla zielonych

2012-05-08 › Photoshop / Podstawy
Poradnik dla początkujących użytkowników na temat Stylów Warstw (Layer Styles). Jest to wbrew pozorom bardzo rozbudowane i użyteczne narzędzie, którego poznanie znacznie ułatwia pracę z programem Photoshop.

Sposób na layout w PS CS4

Sposób na layout w PS CS4

2012-03-29 › Photoshop / Layouty stron www
Wiele istnieje rodzajów layoutów i jeszcze więcej jest możliwości ich stworzenia. Na przykładzie - od pomysłu do pliku końcowego zobaczymy proces tworzenia layoutu w Photoshop CS4. Nauczysz się sporo o różnych narzędziach wykorzystywanych w pracy z PS.

Zmiana zdjęcia w dzieło sztuki

Zmiana zdjęcia w dzieło sztuki

2012-01-08 › Photoshop / Efekty
Ten tutorial przybliży Ci możliwości przeróbki zwykłego zdjęcia w przekonujący obraz malowany farbą olejną, kredą lub akwarelą. Poznasz między innymi wiele ustawień pędzla w Adobe Photoshop. Tutorial nie jest trudny, za to zdecydowanie warty eksperymentu.

Wyostrzanie w Photoshop CS5

Wyostrzanie w Photoshop CS5

2011-12-26 › Photoshop / Podstawy
Wyostrzanie to jedno z częściej wykorzystywanych narzędzi w Photoshopie. Nadmierne jego używanie może doprowadzić jednak do degradacji zdjęcia. Z tego artykułu dowiesz się jak temu zapobiec wykorzystując tryb ochrony szczegółów, dostępny w Photoshop CS5.

Kolorowanie gradientowe

Kolorowanie gradientowe

2011-12-04 › Photoshop / Retusz zdjęć
Najpopularniejsze techniki kolorowania fotografii w Photoshopie wykorzystują zabawę suwakami i narzędzia do zmiany balansu bieli czy nasycenia kolorów. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak dowolnie kolorować zdjęcie, niezależnie od kolorów wyjściowych.

Maski w Photoshopie

Maski w Photoshopie

2011-12-04 › Photoshop / Podstawy
Maski to jedno z podstawowych pojęć, jakie trzeba znać i używać w Photoshopie. Jest to zaraz po warstwach bardzo przydatna funkcja tego programu. Zobacz na czym polega maskowanie warstw i naucz się z nich korzystać. Ułatwi to bardzo Twoją pracę w PS.

Zdjęcie portretowe w warunkach domowych

Zdjęcie portretowe w warunkach domowych

2011-10-30 › Photoshop / Retusz zdjęć
Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak wykonać estetyczne zdjęcie portretowe w domowym zaciszu, oczywiście przy wykorzystaniu Photoshopa. Wcale nie potrzebujesz studia fotograficznego, lamp błyskowych, blend i innych akcesoriów do wykonania portretu.

Cross Processing w PS

Cross Processing w PS

2011-10-29 › Photoshop / Retusz zdjęć
Wiele technik obróbki zdjęć cyfrowych ma swoje korzenie w fotografii analogowej. Podobnie jest z technikami crossowania. W niniejszym poradniku przeczytasz jak wykorzystać narzędzia programu Adobe Photoshop do cross processingu fotografii.

Efekty specjalne w fotografii

Efekty specjalne w fotografii

2011-10-28 › Photoshop / Retusz zdjęć
Co powstanie z połączenia fantastycznego zdjęcia, odrobiny wolnego czasu i Photoshopa? Fenomenalne zdjęcie! Zobacz jak można wykorzystać Photoshopa do niedestrukcyjnej edycji profesjonalnej fotografii. Tak pracują najlepsi, Ty też tak możesz.

Serwis tutoriale.com.pl rozwija się tylko dzięki pomocy użytkowników, którzy dodają nowe tutoriale i proponują linki. Znalazłeś w sieci coś ciekawego? Daj nam znać.