Tutoriale Photoshop – Efekty

Zamiana zdjęcia na rysunek

Zamiana zdjęcia na rysunek

2012-12-27 › Photoshop / Efekty
Rysunkowa stylizacja fotografii. Tutorial przedstawiający proces przemiany fotografii w rysunek za pomocą kilku wbudowanych w Photoshop filtrów oraz prostych przekształceń. Dobrze ilustrowany i zrozumiały nawet dla początkujących grafików.

Smart obiect w programie Photoshop, praktyczny tutorial

Smart obiect w programie Photoshop, praktyczny tutorial

2012-12-23 › Photoshop / Efekty
Praktyczny tutorial przedstawiający podstawy pracy z obiektami inteligentnymi w programie Adobe Photoshop. Problem przedstawiony na prostym przykładzie. Poznaj zastosowania i zalety korzystania ze Smart Object.

Zimowy krajobraz

Zimowy krajobraz

2012-11-01 › Photoshop / Efekty
Krótki tutorial do photoshopa, prezentujący jak zmienić krajobraz dowolnego zdjęcia na zimowy, pokryć wszystko grubą warstwą śniegu i zmienić tło na śnieżycę. Poradnik prosty dla każdego.

Zmiana zdjęcia w dzieło sztuki

Zmiana zdjęcia w dzieło sztuki

2012-01-08 › Photoshop / Efekty
Ten tutorial przybliży Ci możliwości przeróbki zwykłego zdjęcia w przekonujący obraz malowany farbą olejną, kredą lub akwarelą. Poznasz między innymi wiele ustawień pędzla w Adobe Photoshop. Tutorial nie jest trudny, za to zdecydowanie warty eksperymentu.

Płonąca czaszka

Płonąca czaszka

2010-09-24 › Photoshop / Efekty
Tutorial, że czacha dymi! Dowiesz się jak połączyć w całość typowe elementy: obrazy, customowe pędzle, zdjęcie i niestandardową czcionkę. Dzięki temu i kilku innym przydatnym narzędziom szybko stworzysz płonącą czaszkę w Photoshopie.

Tworzenie efektu lustrzanego odbicia

Tworzenie efektu lustrzanego odbicia

2010-04-03 › Photoshop / Efekty
W tutorialu na przykładzie jabłka pokazane jest jak stworzyć efekt lustrzanego odbicia w programie Photoshop. Tutorial jest dwustronny, podzielony na sześć punktów, z których każdy w prosty sposób opisuje czynności wykonywane przy tworzeniu efektu.

Serwis tutoriale.com.pl rozwija się tylko dzięki pomocy użytkowników, którzy dodają nowe tutoriale i proponują linki. Znalazłeś w sieci coś ciekawego? Daj nam znać.