Tutoriale Photoshop – Fotomanipulacja

Zdjęcie w stylu Pin Up

Zdjęcie w stylu Pin Up

2011-04-13 › Photoshop / Fotomanipulacja
Z Photoshopem możesz zrobić swój własny plakat lub zdjęcie w stylu Pin Up i wcale nie jest to takie trudne. Wystarczy kilka efektów i odpowiednia tekstura, żeby zamienić zwyczajne zdjęcie w prawdziwy plakat Pin Up z lat 50.

Nakładanie tekstury na skórę

Nakładanie tekstury na skórę

2011-02-19 › Photoshop / Fotomanipulacja
Prosty Photoshop tutorial dzięki któremu można osiągnąć bardzo ciekawy efekt. W kilku krokach autor pokazuje jak nałożyć teksturę na skórę, dopasować ją i obrobić, aby twarz na zdjęciu wyglądała zupełnie inaczej. To samo możesz zrobić z własnym zdjęciem.

Kosmiczna sceneria

Kosmiczna sceneria

2011-02-18 › Photoshop / Fotomanipulacja
Do stworzenia kosmicznej scenerii przyda się zdjęcie ze stocków i dużo pędzli. Sam proces nie jest trudny, ale wymaga sporo inwencji twórczej. Tutorial jest napisany dla użytkowników, którzy znają już Photoshopa i potrafią używać podstawowych narzędzi.

Latająca wyspa

Latająca wyspa

2011-02-18 › Photoshop / Fotomanipulacja
Ciekawy przykład tworzenia grafiki reklamowej w Photoshopie. Wideotutorial jest długi - trwa półtorej godziny. Zawarte w nim wskazówki pokazują jak używać wycinania, tworzyć napisy z efektem 3D oraz jak używać tekstur. Efekt bardzo satysfakcjonujący.

Serwis tutoriale.com.pl rozwija się tylko dzięki pomocy użytkowników, którzy dodają nowe tutoriale i proponują linki. Znalazłeś w sieci coś ciekawego? Daj nam znać.