Tutoriale Photoshop – Tekst

Elektryczny Napis

Elektryczny Napis

2012-06-14 › Photoshop / Tekst
Prosty tutorial pokazujący jak wykonać napis elektryczny w Adobe Photoshop w wersji CS3. Można go potem zastosować jako logo, albo część sygnaturki. Prezentuje się bardzo dobrze na ciemnym tle.

Napis z trawy

Napis z trawy

2012-06-13 › Photoshop / Tekst
Jak zrobić tekst z trawy? W tym materiale wideo dowiesz się jak uzyskać taki właśnie efekt na dowolnym napisie. Uwaga - ścieżka audio w tym wideotutorialu jest bardzo cicha.

Płonący Napis

Płonący Napis

2012-06-13 › Photoshop / Tekst
Bardzo ciekawy efekt płonącego tekstu, wykonany w Photoshopie w wersji CS3. Autor używa prostych narzędzi i filtrów, więc każdy początkujący sobie poradzi.

Napis 3D widziany z góry

Napis 3D widziany z góry

2011-05-17 › Photoshop / Tekst
Prosty, a zarazem ciekawy sposób na stworzenie napisu 3D w Photoshopie. Autor wykorzystuje dodatkową warstwę tła i kilka podstawowych narzędzi w celu uzyskania zamierzonego efektu. Możesz poprzestać na zwykłym tekście 3D lub zrobić jego widok z góry.

Napis wojenny

Napis wojenny

2011-05-01 › Photoshop / Tekst
Ten efekt kojarzy się z wojennymi grami - Medal of Honor i Battlefield. Dwie tekstury i dobrze dobrana czcionka potrafią czynić cuda, jeśli oczywiście umie się z nich korzystać. Tutaj dowiesz się jak i już za chwilę zrobisz własny wojskowy napis.

Złote litery z rubinami

Złote litery z rubinami

2011-02-22 › Photoshop / Tekst
Napis wykonany ozdobnymi literami wykonanymi ze złota i wysadzanymi rubinami. To nie wizyta u jubilera, tylko kilka efektów zrobionych w Photoshopie. Idealny efekt tekstu na zaproszenia. Nie zapomnij użyć odpowiednio grubej i dużej czcionki.

Prastare tytuły

Prastare tytuły

2011-02-22 › Photoshop / Tekst
Wideo trwa 45 minut, dowiesz się z niego jak stworzyć efekt prastarego tekstu w programie Photoshop. Autor korzysta z tekstur, ikon ornamentów oraz dodatkowych czcionek. Wszystkie pliki są dostępne po kliknięciu w tytuł w oknie wideo.

Serwis tutoriale.com.pl rozwija się tylko dzięki pomocy użytkowników, którzy dodają nowe tutoriale i proponują linki. Znalazłeś w sieci coś ciekawego? Daj nam znać.